Facebook video reklamos kūrimas

Pasiekiame didesnę auditoriją už mažesnę kainą.

Mes esame patyrusi komanda, kuri specializuojasi kuriant vaizdo reklamas, pritaikytas jūsų verslo poreikiams. Meistriškai sujungiame filmuotus ir grafinius vaizdus, kad sukurtume įtraukiančias reklamas, kurios atkreipia jūsų idealios auditorijos dėmesį ir paskatina imtis veiksmų.

Vadybininko skelbimas

Ką mes siūlome jums?

Sklandų darbą: Suprantame, kad šiuolaikiniame verslo pasaulyje greitis yra esminis veiksnys. Todėl sukuriame reklamos maketą per 24 valandas ir stengiamės savo klientams pasiūlyti kuo greitesnį aptarnavimą.

Koncepcijos kūrimą ir scenarijaus rašymą: Padėsime jums sukurti aiškią ir įtikinamą žinutę, kuri atspindės jūsų prekės ženklo identitetą ir pasieks jūsų tikslinę auditoriją.

Gamybą ir montavimą: Turime patyrusią kūrybinę komandą, kuri gali sukurti aukštos kokybės vaizdo įrašus, atitinkančius jūsų biudžetą ir viziją.

Tikslinimą ir optimizavimą: Naudojame „Facebook“ tikslinimo įrankius, kad jūsų reklama pasiektų tinkamus žmones tinkamu laiku. Taip pat stebime jūsų kampanijų rezultatus ir atliekame reikiamus pakeitimus, kad pagerintumėme efektyvumą.

_

AR NORITE?

Sužadinsime žmonių norą pamatyti ir įsigyti tai, ką jūs parduodate.

Mūsų komanda jau gali didžiuotis daugiau nei 937 sukurtais ir paskelbtais YouTube vaizdo įrašais įvairioms kompanijoms. Ir šie įrašai nėra vien tik ekrano papuošalai – jie sulaukia didžiulio žiūrovų srauto.

Vienas iš mūsų Facebook reklamos pasiekimų – tai mūsų įkvepiantis darbas saulės elektrinių srityje. Įsivaizduokite: per vieną dieną Lietuvoje skelbiama iki 100 skirtingų įmonių reklamų šia tema. Tai didžiulė konkurencija, su kuria reikia susidoroti. Bet ne visos reklamos yra pavyzdinės.

Mūsų kūrybinė reklama, skirta šiai temai, patenka į įmonių sąrašą, gaunančių didžiausią užklausų srautą. Tai nėra atsitiktinumas. Tai mūsų profesionalumo, kūrybiškumo ir supratimo, kaip pritraukti ir įsitraukti auditoriją, rezultatas. Mes ne tik žinome, kaip kurti įdomią reklamą, mes tai darome su didžiuliu įsipareigojimu ir pasididžiavimu.

Įspūdingai atrodo reklama, kuri sumontuota iš įvairių vaizdų

Filmuojant dronu Lietuvoje iš paukščio skrydžio, atsiveria begalinės kūrybinės galimybės, leidžiančios kurti unikalius ir išskirtinio grožio vaizdo įrašus. Šis metodas puikiai tinka ir įspūdingai medžiagai, kuri yra itin naudinga nekilnojamojo turto pardavėjams. Mes integruojame filmuotas ir grafines vaizdines medžiagas su balso takeliais į vieną vientisą ir lengvai suprantamą turinį. Tai suteikia galimybę per 30-60 sekundžių perteikti kur kas daugiau informacijos. Dar svarbiau, mūsų sukurti vaizdo įrašai prikausto žiūrovų dėmesį iki pat pabaigos, užtikrinant, kad žinutė būtų perduota pilnai. Žiūrovai ne tik stebi mūsų vaizdo įrašus, bet ir aktyviai dalyvauja – komentuoja, spaudžia „Patinka“ ikonėles ir dalijasi su draugais savo Facebook sienoje, taip spontaniškai plėsdami auditoriją. Kitoje nuotraukoje pateikiame ir šiek tiek statistikos.

Kodėl verta rinktis mus?

Patirtis: Turime 29 metų patirtį kuriant įprastas ir vaizdo reklamas įvairių verslo sričių verslams.

Kūrybiškumas: Visada ieškome naujų ir inovatyvių būdų, kaip išsiskirti iš minios.

Rezultatai: Esame pasiryžę padėti jums pasiekti savo verslo tikslus. Rezultatų ilgai laukti nereikės. Jūs juos pamatysite iškarto po reklamos paskelbimo Facebook platformoje.

Skelbimo “Sklypas Nr.1” pasiekiamumas?

Skelbimo statistika

Skelbimo kūrimo kaina

Jeigu pageidaujate, mūsų kūrybingi ir energingi specialistai sukurs vieną iš patraukliausių skelbimų Facebook platformoje

Vieno skelbimo kūrimo kaina yra 120 €. Į šią kainą įeina filmavimas vietoje, montavimas ir teksto kūrimas bei įgarsinimas.

Taip pat galime paskelbti jūsų skelbimą Facebook platformoje, perkant reklamą. Vidutinės išlaidos reklamai Facebook’e siekia apie 30 – 50 € per savaitę. Šios išlaidos nurodytos siekiant pasiekti iki 200 000 žiūrovų auditoriją. Jei jūsų auditorija yra platesnė, išlaidos gali būti didesnės.

Svarbu paminėti, kad mokama reklama, ypač video formato, duoda geriausius rezultatus, lyginant su nemokamų paveikslėlių skelbimu Facebook’e.

Laukiame jūsų skambučio tel. +370 645 71655, kad galėtume kartu įgyvendinti jūsų vizijas ir sukurti išskirtinį turinį!

Skelbimo statistika

Pasiekite savo tikslus naudodami 

vaizdo įrašų strategiją.

Parengsime kūrybinį scenarijų ir sukursime vaido įrašą, kuris yra informatyvus, konkretus ir konvertuoja žiūrovą į pirkėją per 90 sekundžių.

_

AR JUMS PATINKA NUOLAIDOS?

Suteikiame kiekvienam, kuris iš anksto rezervuoja paslaugą interneto svetainėje.

Reprezentacinio video kūrimas AKCIJA

Reprezentacinio video kūrimas

AKCIJA

30 sek. video gamyba_foto akcija

30 sekundžių video gamyba

AKCIJA

YouTube kanalo sukūrimas

YouTube kanalo sukūrimas

AKCIJA

Svetainių kūrimas_ nuotarka iš atliktų darbų

Interneto svetainės kūrimas

AKCIJA

_

PARAŠYKITE ŽINUTĘ

Arba pažiūrėkite video bei ką jums pasakys mergina.

Video gamyba kontaktų forma

Užpildykite kontaktų formos laukelius ir gaukite nemokamą startegijos patarimą arba superinį pasiūlymą.

_

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

Dalinamės žiniomis, kurios pritaikytos mūsų praktikoje.