MOBILI VIDEO STUDIJA

Atvykstame ten, kur reikia

Sukurkite mobilią video studiją savo biure su minimaliomis investicijomis. Tokioje studijoje patogu įrašyti įvairių tipų vaizdo įrašus: tiesiogines transliacijas, mokymus, internetinius seminarus ir daugelį kitų.

Filmavimo laikas

2-4 val.

FILMAVIMAS

Operatorius filmavimui

2

OPERATORIAI

Filmavimo paslaugos

4K + HD

KAMERA

Video montavimas

Taip

MONTAVIMAS

Bevieliai

MIKROFONAI

Mobili video studija

Viskas yra paprasta

Tokios studijos įrengimas yra greitas, jeigu nuspręstumėte įrangą tiesiog išsinuomoti. Ši paslauga nekainuoja didelių pinigų, ir tai daug pigiau, nei turėti nuosavą studiją.

_

GREITAS ĮRENGIMAS

Jeigu iš anksto suderinami veiksmai, viskas yra įmanoma.

Mobili video studija

“AMBI solutions” komanda taip pat gali per kelias valandas įrengti filmavimo studiją jūsų biure, nufilmuoti reikiamą turinį, sumontuoti video ir paskelbti jį YouTube kanale. Jei dar neturite savo kanalo, jį sukursime. Mes siūlome “nuo projekto iki realizacijos” paslaugas.

Per pastaruosius metus, mes sukūrėme per 802 vaizdo įrašus Lietuvos ir užsienio įmonių interneto svetainėms bei elektroninėms parduotuvėms. Mūsų mobiliosios video studijos buvo sėkmingai įrengtos daugybėje kompanijų patalpų, o užsakovai neprisiėmė jokių papildomų išlaidų, kadangi viskas buvo įskaičiuota į video gamybos kainą.

Esame mobilūs ir greiti

Mobili video studija arba kaip verslas kuria vaizdo įrašus, kad reklamuotų savo paslaugas labai konkurencingoje aplinkoje?

Bet kuris verslas, kuris žino, jog svarbu būti atsakingam už savo teikiamų paslaugų kokybę, ir supranta, kad reikia reklamuoti savo prekes ne tik naudojant kontekstinę reklamą. Juk šiandien internete didžiulė konkurencija, o ir žmonės nebeskaito ilgų tekstų, parašytų paieškos robotams. Dabar neįmanoma tapti rinkos lyderiu be kompaniją pristatančio vaizdo turinio ar produktų video prezentacijos.

Mobili video studija

Mobili filmavimo studija

Aktoriaus nuoma produkto filmavimui

Patarimas – nusprendus savo kompanijos patalpose įrengti video studiją, be įrangos ir operatoriaus komandoje turi būti asmuo, kuris užsiima produkto bei stalo paruošimo filmavimui. Jei filmuojamas maistas, šias funkcijas atlieka maisto stilistas.

Svarbu suvokti vieną dalyką. Šiuolaikinis žiūrovas vaizdo įrašo turinio kokybei tapo labai reiklus, todėl jį reikėtų stebinti. Norėdami, kad auditorija žiūrėtų video iki pabaigos, turite mokėti pateikti aukštos kokybės įvairius vaizdo įrašus. Tai galite padaryti pasirinkdami mobilią video studiją, kuri yra greitas sprendimas už patrauklią kainą.

„AMBI solutions“ komanda filmuoti vyksta į bet kurį Lietuvos miestą. Taip pat galime filmuoti užsienyje. Svarbu iš anksto suderinti filmavimo etapus, kokią įrangą naudosime ir paslaugos kainą.

Pasiekite savo tikslus naudodami 

vaizdo įrašų strategiją.

Parengsime kūrybinį scenarijų ir sukursime vaido įrašą, kuris yra informatyvus, konkretus ir konvertuoja žiūrovą į pirkėją per 90 sekundžių.

_

AR JUMS PATINKA NUOLAIDOS?

Suteikiame kiekvienam, kuris iš anksto rezervuoja paslaugą interneto svetainėje.

Reprezentacinio video kūrimas AKCIJA

Reprezentacinio video kūrimas

AKCIJA

30 sek. video gamyba_foto akcija

30 sekundžių video gamyba

AKCIJA

YouTube kanalo sukūrimas

YouTube kanalo sukūrimas

AKCIJA

Svetainių kūrimas_ nuotarka iš atliktų darbų

Interneto svetainės kūrimas

AKCIJA

_

PARAŠYKITE ŽINUTĘ

Arba pažiūrėkite ką jums pasakys mergina.

Video gamyba kontaktų forma

Užpildykite kontaktų formos laukelius ir gaukite nemokamą startegijos patarimą arba superinį pasiūlymą.

_

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

Dalinamės žiniomis, kurios pritaikytos mūsų praktikoje.