SEO PASLAUGOS INTERNETO SVETAINEI

Tvarkingas interneto svetainės restauravimas

Esame internetinės rinkodaros virtuozai. Pagrindinė mūsų veikla siejama su video gamyba, tačiau dažnai į mums kreipiasi patarimo dėl SEO paslaugos interneto svetainei. Mūsų specialistai apsiima restauruoti „pavargusias“ svetaines ir visada joms taiko video rinkodarą, kuri ženkliai sustiprina svetainės reitingus Google paieškos rezultatuose.

Filmavimo laikas

5-10 d.

TERMINAS

Dizainas responsibile

Redaguojamas

DIZAINAS

Tekstų rašymas

5-9 psl.

TEKSTAI

SEO optimizavimas

Vidinis

SEO

Video svetainėje

Iki 60s.

VIDEO

Video seo paslaugos_laisvė papūgoms

Rezultato siekimas

Kiekviena įmonė, kuri prašo pagalbos – ją gauna. Taikant SEO strategiją ir video rinkodarą, garantuojame svetainės maksimalų ir greitą augimą Goole paieškos rezultatuose. Dirbame tol, kol pasiekiame norimą rezultatą.

_

KĄ VERTA ŽINOTI

Svarbiausia rinktis tinkamą kelią.

SEO paslaugos

Nusprendę aktyvinti savo verslą internete, neišvengiamai būna suglumę nuo pagrindinio klausimo: kaip reklamuoti savo svetainę, kad patektų į pirmą Google puslapį? Žinantieji pasakytų, jog reikalingos SEO paslaugos interneto svetainei.

Juokais savo klientams atsakome, jog čia panašu į automobilio vairavimą. Yra du keliai: trumpas ir ilgas. Kurį besirinktum, abu jie veda į tą patį tikslą.

Jei renkatės pirmą kelią – tiesiog pateksite į Google Adwords greitkelį. Tik čia už VIP juostą visada mokėsite daug ir kuo toliau, tuo brangiau.

Antras kelias – magistralinis. Važiavimas juo būna ilgesnis, nes galioja greičio ribojimai bei stabdo įvairūs kelio remontai. Kelio pradžioje nusimato tam tikrų piniginių investicijų, kurios atsiperka per kelis mėnesius. Viskas priklauso nuo pasirinktos strategijos ir taktikos.

SEO specialistas tarsi rytų kovos meistras, turintis savo mokyklą ir metodiką

Kreipiantis į ekspertus, kurių kiekvienas užsiima tam tikru svetainės iškėlimu Google paieškos rezultatuose, neretai gaunamas įspūdingas jo veiklos pranašumų sąrašas, bet ne atsakymas į pagrindinį klausimą: kaip reklamuoti savo svetainę, kad būtų greitai patenkama į pirmą Google puslapį.

Siūlome išsiaiškinti, ką pirmiausia geriau pasirinkti siekiant tikslo ir koks svetainės paaukštinimo būdas Google paieškoje yra efektyvus ir finansiškai naudingas.

Prieš lyginant metodų efektyvumą bei renkantis tinkamą variantą, būtina suvokti, kas yra SEO ir Google Adwords reklama. Manome, kad mūsų svetainės lankytojai gerai supranta, apie ką mes kalbame, nes vienodas to paties dalyko suvokimas yra labai svarbu.

SEO strategija

SEO paslaugos interneto svetainei

SEO reklamos būdas apima priemones, skirtas paaukštinti kieno nors pozicijas Google paieškos rezultatuose. Kitaip tariant, SEO yra išorinių ir vidinių svetainių optimizavimo veiksmų rinkinys, kurio pobūdis ir kokybė turi įtakos svetainių reitingavimui paieškos sistemose.

Vienas iš svarbiausių rodiklių, pradedant reklamuoti verslą internete – kaip greitai bus pasiektas norimas rezultatas. Dažnai viskas priklauso nuo to, ar jūsų projektas stabiliai egzistuos, ar “nusmigs” dėl kantrybės stokos laukiant norimo rezultato.

SEO paslaugų interneto svetainei teikimas yra gana greitas procesas, bet būtina atkreipti dėmesį į štai ką. Pirmąją dieną galima imtis visų įmanomų priemonių šiam tikslui skatinti (kas savaime atrodo utopiška), bet vis tik paieškos variklių patikrinimui ir svetainės indeksavimui gali prireikti kelių dienų ar net savaičių. Be to, svetainės padėties augimui turi įtakos ne tik vidinis turinio optimizavimas ir kokybė, bet ir daugybė kitų rodiklių, pavyzdžiui, išorinės nuorodos ir vartotojų elgesio svetainėje veiksniai.

Akivaizdu, kad, pritaikius SEO, per vieną dieną srautas greičiausiai nepasieks didelio žmonių apsilankymo svetainėje. Net jei įvyktų spartus bei ryškus apsilankymų skaičiaus padidėjimas svetainėje, kai kada tai gali sukelti ir neigiamų padarinių. Savo klientams rekomenduojame neapsiriboti vien tik svetainės SEO optimizavimu.

Jeigu yra restauruota sena svetainė ar sukurta nauja, verta išnaudoti ir Google Adwords galimybes, norint greitai pasiekti Google paieškos rezultatų aukštumas.

Autostarteriai svetainė

Kokia nauda?

Pirma, mokant už reklamą, galimas potencialių klientų antplūdis ir gaunamas pelnas parduodant savo prekes ar paslaugas.
Antra, aktyvus lankytojų srautas svetainėje leis matyti, kas vyksta ir ką reikia joje tobulinti. Vartotojų elgesio svetainėje veiksniai, žvelgiant į Google analitiką, tai parodys.

Jeigu jums reikia SEO paslaugos interneto svetainei, tuomet galime jums garantuoti, kad didelė mūsų komandos patirtis šioje srityje jums gali būti labai naudinga. Prie klasikinio svetainės SEO optimizavimo papildomai taikome ir Video rinkodarą (kuriami įvairūs video, kurie skelbiami įmonės YouTube kanale ir t.t).

Peržvelkite mūsų svetainių pavyzdžius, kurie yra pirmame Google puslapyje po tvarkingo svetainės restauravimo.

Pasiekite savo tikslus naudodami 

vaizdo įrašų strategiją.

Parengsime kūrybinį scenarijų ir sukursime vaido įrašą, kuris yra informatyvus, konkretus ir konvertuoja žiūrovą į pirkėją per 90 sekundžių.

_

AR JUMS PATINKA NUOLAIDOS?

Suteikiame kiekvienam, kuris iš anksto rezervuoja paslaugą interneto svetainėje.

Reprezentacinio video kūrimas AKCIJA

Reprezentacinio video kūrimas

AKCIJA

30 sek. video gamyba_foto akcija

30 sekundžių video gamyba

AKCIJA

YouTube kanalo sukūrimas

YouTube kanalo sukūrimas

AKCIJA

Svetainių kūrimas_ nuotarka iš atliktų darbų

Interneto svetainės kūrimas

AKCIJA

_

PARAŠYKITE ŽINUTĘ

Arba pažiūrėkite ką jums pasakys mergina.

Video gamyba kontaktų forma

Užpildykite kontaktų formos laukelius ir gaukite nemokamą startegijos patarimą arba superinį pasiūlymą.

_

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

Dalinamės žiniomis, kurios pritaikytos mūsų praktikoje.