FILMAVIMAS DRONU

Skraidome su paukščiais, filmuojame įvairius vaizdus naudodami MAVIC 2 Zoom

Filmavimą vykdome visoje Lietuvoje. Jei reikia galime per 2 valandas atvykti ten, kur jums reikia filmavimo paslaugos. Su dronu filmuoti bei fotografuoti vaizdai šiandien yra labai populiarūs, nes tai leidžia padaryti nepaprastai gražių, įspūdingų ir išraiškingų nuotraukų ar vaizdo įrašų, nufilmuotų profesionalia kamera iš paukščio skrydžio.

Filmavimo laikas

1 val.

FILMAVIMAS

Operatorius filmavimui

1

OPERATORIUS

Filmavimas dronu

4K

DRONAS

Failai

PARINKIMAS

Video skelbimas YouTube

Skelbimas

YOUTUBE

Vaizdo įrašų pavyzdžiai

Filmuoti bei fotografuoti vaizdai iš drono šiandien yra labai populiarūs, nes tai leidžia gauti nepaprastai gražių, įspūdingų ir išraiškingų nuotraukų ar vaizdo įrašų, nufilmuotų profesionalia kamera iš paukščio skrydžio.

_

FILMAVIMO IŠ ORO PASLAUGOS

Skrendanti kamera leidžia sukurti fantastiškai gražias ir įspūdingas nuotraukas bei vaizdo įrašus.

Ką filmuojame naudodami droną?

Reprezentacinių video filmavimas iš oro.

Renginių filmavimas iš oro.

Statybų eigos ir įrangos filmavimas.

Nekilnojamojo turto fotografavimas ir filmavimas iš oro.

Žemės ūkio plotų ir miškų bei gamtos vaizdų filmavimas iš oro.

Įspūdingai atrodo video, kuris sumontuotas iš vaizdų filmuotų dronu 

Filmavimas dronu (Lietuvoje) iš paukščio skrydžio leidžia realizuoti daugybę originalių idėjų, sukurti unikalius savo grožiu ir išskirtinumu vaizdo įrašus. Taip pat galima nufilmuoti įspūdingą medžiagą, kuri tinkama naudoti kompanijos reprezentacinio video kūrimui, reklamos ar verslo pristatymo tikslais.

Užsisakydami nuotraukas ir vaizdo įrašus iš „AMBIsolutions video studijos“, jūs pasirenkate teisingai, patikėdami darbus tikriems profesionalams, kurie turi viską, kas būtina filmavimui iš oro.

Renginių filmavimas

Jei planuojate surengti masinį renginį, tada filmavimas iš oro tikrai tinka kuriant medžiagą įspūdingam reportažui. Filmuojant bet kokius sporto renginius, koncertus, masines šventes ir festivalius mūsų dronas yra tinkamas filmuoti iš oro, kad gautumėte unikalius kadrus apie jūsų renginį!

Mūsų filmavimo paslauga už patrauklią kainą jus patenkins.

Filmavimo dronu vienos valandos kaina 65€ + PVM
(į kainą neįskaičiuotas atvykimas iki filmuojamo objekto – kaina skaičiuojama pagal sunaudotą kurą).

Renginių Filmavimas iš oro

Nekilnojamojo turto filmavimas iš oro

Šiandien daug kas supranta, kad bet koks nekilnojamasis turtas itin įspūdingai atrodo nufilmuotas iš viršaus. Aerofotografijos pagalba pateiksime patraukliausius jūsų objekto vaizdus: statomą objektą, gyvenamąjį kompleksą, prekybos centrą ar net visą gyvenvietę. Gautos nuotraukos ir vaizdo įrašai papildys jūsų reklaminę medžiagą. Anksčiau tai buvo galima padaryti tik užsisakius brangų filmavimą iš sraigtasparnio, tačiau dabar tai prieinama kiekvienam ir bet kada!

Paruošime jums vaizdus iš paukščio skrydžio, kad matytumėte daiktus rankos atstumu. Dronas Mavic 2 Zoom filmuoja vaizdu neįtikėtimai arti.

Pramoninių objektų filmavimas

Jei jums reikia atlikti pramonės objekto ar didžiulės teritorijos apžiūrą filmuojant iš oro, mūsų donas Mavic 2 Zoom tikrai tinkamas tai atlikti. Įrenginys gali pakilti aukštai į orą ir plačiai aprėpti jūsų didelio objekto vaizdą, tada nufilmuoti sunkiai pasiekiamas vietas, pavyzdžiui, vamzdžius ar stogus. Be to, naudodamiesi aerofotografija, mes galime padaryti jums reljefo vaizdus, ​​kad sukurtumėte detalų jūsų objekto planą.

Parašykite mums užklausą arba paskambinkite telefonu +370 645 71655.

Pramonės objektų filmavimas iš oro

Filmuojame dronu eismo judėjimą gatvėse

Filmuojame dronu eismo judėjimą gatvėse. Filmavimas dronu sankryžose yra patogus ir greitas projektuojant prekybos centrus ar reguliuojamas sankryžas. 2 valandų filmavimą galime atlikti bet kuriame Lietuvos mieste ir nufilmuotą medžiagą užsakovui perduoti internetu per kelias valandas. Norint atlikti tokį filmavimą, užsakovas turi pranešti iš anksto prieš filmavimo dieną. Įprastai filmavimas atliekamas tokiose vietose, kur vyksta žmonių ir automobilių judėjimas, todėl reikia laiko, kol filmavimui gaunami reikalingi leidimai.

Leidimais pasirūpiname mes patys.

Kai panorėsite, energingi dronų operatoriai sukurs jūsų verslo pristatymą iš oro

Mūsų dronas filmuoja 4K formato vaizdo įrašus ir gali pakilti į dangų iki 4 km aukščio. Toks filmavimas iš oro pagražins kiekvieną vaizdo įrašą ir padarys jį daug įspūdingesnį ir įsimintinesnį.

Vaizdo iš oro filmavimui vienos įkrautos baterijos pakanka iki 24 min. Prireikus arba kliento pageidavimu galima padidinti filmavimo ar fotografavimo laiką. Įprastai filmavimui su savimi operatorius turi 3 baterijų komplektą, todėl filmavimo galimybės prasiplečia iki 60 – 70 minučių.

Filmavimo dronu kaina

Vienos valandos filmavimo dronu kaina 65€ + PVM.

Filmavimas dronu draudžiamojoje arba ribojamojoje zonoje – vienos valandos kaina 155€ + PVM (pasirūpiname reikiamais leidimais).

Jeigu filmavimas trunka trumpiau nei 1 valanda, kaina už paslaugą skaičiuojama, kaip už vieną valandą.

Už nuvažiuotus 100 km papildomai mokate 10€ + PVM.

Baterijų turime pakankamai, todėl jei reikia galime filmuoti 2 valandas iš karto. Su pilnai įkrauta baterija nepertraukiamai galima filmuoti apie 24 minutes. Jei oro temperatūra minusinė iki 15 minučių. Tarp filmavimų yra 10 min pauzės drono nuleidimui, baterijos pakeitimui ir drono pakėlimui.

NT objektų Filmavimas iš oro

NT objektų Filmavimas iš oro

Reprezentacinio video Filmavimas iš oro

Reprezentacinio video Filmavimas iš oro

Architektūros objektų Filmavimas iš oro

Architektūros objektų Filmavimas iš oro

Pasiekite savo tikslus naudodami 

vaizdo įrašų strategiją.

Parengsime kūrybinį scenarijų ir sukursime vaido įrašą, kuris yra informatyvus, konkretus ir konvertuoja žiūrovą į pirkėją per 90 sekundžių.

_

AR JUMS PATINKA NUOLAIDOS?

Suteikiame kiekvienam, kuris iš anksto rezervuoja paslaugą interneto svetainėje.

Reprezentacinio video kūrimas AKCIJA

Reprezentacinio video kūrimas

AKCIJA

30 sek. video gamyba_foto akcija

30 sekundžių video gamyba

AKCIJA

YouTube kanalo sukūrimas

YouTube kanalo sukūrimas

AKCIJA

Svetainių kūrimas_ nuotarka iš atliktų darbų

Interneto svetainės kūrimas

AKCIJA

_

PARAŠYKITE ŽINUTĘ

Arba pažiūrėkite ką jums pasakys mergina.

Video gamyba kontaktų forma

Užpildykite kontaktų formos laukelius ir gaukite nemokamą startegijos patarimą arba superinį pasiūlymą.

_

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

Dalinamės žiniomis, kurios pritaikytos mūsų praktikoje.