TEKSTŲ REDAGAVIMAS

Patrauklūs žodžiai žmonėms

Kada kuriamos naujos ar restauruojamos senos interneto svetainės, visada redaguojame tekstus. Daugiausia taisomos gramatinės ir stiliaus klaidos, kad žodžiai būtų patrauklūs ir žmogui lengvai skaitomi. Tekstų redagavimas dabar tapo būtinybe.

Filmavimo laikas

1 diena

TERMINAS

Tekstų rašymas

7-10

TEKSTAI

500 - 700

ŽODŽIAI

Dizainas responsibile

El. paštu

PRISTATYMAS

Kitos paslaugos

35 METAI

PATIRTIS

Tekstų redagavimas_tai ne makaronai

Interneto svetainių tekstų redagavimas

Tekstų rašymas iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti nesudėtingas darbas, bet būtina atkreipti dėmesį į tai, kad parašius bet kokį tekstą reikia, kad jį perskaitytų teksto redaktorius. Lietuvių kalba laikoma pakankamai sudėtinga, todėl žinoti visas rašymo taisykles tiesiog neįmanoma, jeigu nesi šios srities specialistas.

_

KODĖL REIKIA REDAGUOTI TEKSTĄ?

Redaktorius galutinai sudėlioja taškus.

Video kūrimas interneto svetainėms

Kiekvieną dieną tekstų kūrėjas rašo daugybę straipsnių įvairiomis temomis. Jis įsigilina į temą, išsamiai ją atskleidžia, o sukurtam tekstui reikalinga atidi korektūra. „AMBI solutions“ kompanijoje darbas yra struktūruotas. Teksto rašytojas rašo tekstą, jį patikrina, tada į pagalbą ateina redaktorius ir galutinai sudėlioja taškus. Nė vienas tekstas interneto svetainėje nėra skelbiamas be korektūros. Štai kodėl mūsų tekstai yra įdomūs, naudingi ir parašyti be klaidų.

Teksto redagavimas, galima sakyti, primena „apdailos darbus“. Nurodytą informaciją reikia perskaityti ir prireikus koreguoti. Žinoma, internete ir kompiuteryje yra įvairių tekstinių programų, kurios automatiškai redaguoja. Tačiau, joks robotas – teksto redaktorius negali „pamatyti“ visų rašybos, o ypač stiliaus klaidų. Informacija turi būti logiška, aiškiai parašyta, konkreti ir įtikinama. Tik toks tekstas bus lengvai skaitomas.

Kai kada klientas to nežino

Kai mes kuriame tekstus, skirtus klientų interneto svetainėms, visuomet atiduodame teksto redaktoriui pataisyti stiliaus ir gramatikos klaidas. Juk, apsilankius interneto svetainėje, nėra malonu skaityti joje paskelbtą tekstą su klaidomis.

Net jei laikote save tekstų rašymo genijumi, jūsų tekstus vis tiek reikia kruopščiai patikrinti. Daugeliui autorių reikia antrosios akių poros, kad būtų patikrinta, ar straipsniuose nėra faktinių, gramatinių ir rašybos klaidų. Taip pat labai svarbu patikrinti sukurtos tekstinės medžiagos struktūrą ir dizainą. Žinoma, jūsų tekstą turėtų „pamėgti“ paieškos sistemos, tačiau nepamirškite, kad pirmiausia jį reikia parašyti žmonėms. Siekimas kurti gerus, skaitytojams įdomius straipsnius yra dar vienas raktas į jūsų sėkmingą verslą.

Tekstų redagavimo kaina

  • 150-200 žodžių apimties 8 € + PVM
  • 200-300 žodžių apimties 10 € + PVM
  • 300-400 žodžių apimties 14 € + PVM
  • 400-500 žodžių apimties 20 € + PVM
  • 500-600 žodžių apimties 22 € + PVM
  • 600-700 žodžių apimties 24 € + PVM

Kaina yra skausminga tema paslaugos teikėjui, ypač kai jų nesinori skelbti viešai. Internete galima rasti mažesnes ir didesnes kainas, kurios skaičiuojamos už simbolių kiekį. Tokia kaina atrodo mažesnė, tačiau galutinis rezultatas aiškus: už visų tekstų, kurie reikalingi interneto svetainei, redagavimą mokėsite ženkliai daugiau.

Kada kalba eina apie bet kokio verslo konkurenciją Google pirmame puslapyje ir išlaidas naujos interneto svetainės gamybai, tuomet kaina už tekstų redagavimą yra labai nedidelė.

Dėmesio. Taikome nuolaidas iki 30% VIP klientams. Skambinkite.

Pasiekite savo tikslus naudodami 

vaizdo įrašų strategiją.

Parengsime kūrybinį scenarijų ir sukursime vaido įrašą, kuris yra informatyvus, konkretus ir konvertuoja žiūrovą į pirkėją per 90 sekundžių.

_

AR JUMS PATINKA NUOLAIDOS?

Suteikiame kiekvienam, kuris iš anksto rezervuoja paslaugą interneto svetainėje.

Reprezentacinio video kūrimas AKCIJA

Reprezentacinio video kūrimas

AKCIJA

30 sek. video gamyba_foto akcija

30 sekundžių video gamyba

AKCIJA

YouTube kanalo sukūrimas

YouTube kanalo sukūrimas

AKCIJA

Svetainių kūrimas_ nuotarka iš atliktų darbų

Interneto svetainės kūrimas

AKCIJA

_

PARAŠYKITE ŽINUTĘ

Arba pažiūrėkite ką jums pasakys mergina.

Video gamyba kontaktų forma

Užpildykite kontaktų formos laukelius ir gaukite nemokamą startegijos patarimą arba superinį pasiūlymą.

_

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

Dalinamės žiniomis, kurios pritaikytos mūsų praktikoje.