AKTORIAUS NUOMA VIDEO FILMAVIMUI

Menas parduoti

Jei neturite pardavėjo, kuris galėtų pristatyti jūsų kompanijos produktus arba prekes skirtas jūsų el. parduotuvei, tuomet galite samdyti mūsų aktorius produktų reklamai. Kiekvienas mūsų pardavėjas yra unikalus, todėl video prezentaciją atliks be klaidų. Naudokite aktoriaus nuoma.

Filmavimo laikas

2-4 val.

FILMAVIMAS

Operatorius filmavimui

2

OPERATORIAI

Filmavimo paslaugos

4K

KAMERA

Video montavimas

Taip

MONTAVIMAS

Aktorius-prezentuotojas

Taip

AKTORIUS

Vaizdo įrašo pavyzdys

Prekių videografija yra viena iš mūsų studijos teikiamų paslaugų, kurią kiekvienas klientas gali užsisakyti ypač palankiomis sąlygomis. Paprastai to reikalauja žmonės, užsiimantys bet kokių prekių pardavimu, pavyzdžiui, per internetinę parduotuvę.

_

AKTORIUS KALBA GYVAI

Žmonėms patinka žiūrint girdėti, todėl pasinaudokite aktoriaus nuoma.

Yra žinoma, kad norint geriausiai reklamuoti tokius produktus patartina naudoti unikalų turinį, įskaitant vaizdo medžiagą ir gyvai kalbantį žmogų arba jo balsą už kadro.

Jeigu reikia aktoriaus gyvai kalbančio kompanijos biuro interjere – jis nebūtinai ten turi būti, nes jis filmuojamas studijoje, žaliame fone, o vėliau perkeliamas ant norimo vaizdo.

Profesionalus aktorius produktų reklamoje gali puikiai išreikšti emociją kalbėdamas apie prekę, tačiau kiekvienas žiūrovas jaučia ar emocija natūrali ar ne. Todėl tekstas apie produktą turi būti aiškus vaizdo įrašą žiūrinčiam žmogui ir aktoriui, kuris skaito šį tekstą, o kartu pasakoja su emocija.

Taip pat reikia suprasti jog aktorius nėra pardavėjas. Todėl tekstą aktoriui reikia parašyti iš anksto.

Iš anksto sudaromas planas

Produkto filmavimui paruoštą tekstą jūs turite atsiųsti el. paštu, kad iš anksto mes susipažintume ir jei reikia jums patartume kurioje vietoje yra koreguotinas turinys.
Įprastai aktorius tekstą skaito suflerio ekrane. Tačiau, jeigu produkto aprašymo tekste naudojamos nesuprantamos sąvokos ar skaičiai ir aktoriui tekstą reikia išmokti mintinai, tuomet kaina būna didesnė, nei įprastai.

Aktoriaus atlikto darbo kaina yra nuo 60-200 eurų už pamainą (4 val.) ir priklauso nuo prekių sudėtingumo.

Svarbu: Jeigu reikia, mes samdome profesionalius aktorius ir pardavėjus. Tačiau tokiu atveju, kada filmuojama nuo 150 ir daugiau produktų. Jei turite vieną, du ar kelias nedideles prekes, tada jums reikia patiems samdyti kalbėtoją arba naudoti vieną iš mūsų pardavėjų. Aktoriaus nuoma jūsų patogumui.
Pažiūrėkite mūsų aktorių atliekamą prezentaciją ir pasirinkite jums patinkantį veidą, kuris pristatys jūsų produktus.

Produktų pristatymas filmavimui

Aktoriaus nuoma produkto filmavimui

Suderinus visas detales ir sutarus dėl kainos už mūsų teikiamą paslaugą, jus galite atsiųsti prekes į mūsų studiją per kurjerį. Atskirais atvejais mes atvykstame pasiimti prekes patys ir grąžiname sutartu laiku jums.

Šiek tiek apie vaizdo įrašymo ypatybes

Visada galima bandyti savo elektroninei parduotuvei kurti trumpus video. Tačiau neįmanoma gerai nufilmuoti visų prekių savarankiškai, jei nėra patirties šiuo klausimu ir neturite atitinkamos įrangos.
Bet kurio gaminio filmavimui, turite naudoti modernią įrangą, o tai liečia ne tik kameras, bet ir apšvietimo įrangą. Apšvietimas vaizdo įrašuose vaidina svarbų vaidmenį. Būtina pasiekti efektą, kad visi svarbūs gaminio komponentai būtų aiškiai matomi.

Praktiškai labai sunku filmuoti didelius kiekius vaizdo įrašų, kad potencialiems pirkėjams įrodytumėte visus tam tikro produkto pranašumus. Štai kodėl jums reikia susisiekti su mūsų studija, kad video būtų sukurtas greitai ir už patrauklią kainą, o jūs liktumėte patenkinti atlikto darbo kokybe.

Žinutė naujiems talentams

Jeigu turite sugebėjimų, nebijote filmuotis ir norite užsidirbti šiek tiek pinigėlių, mes ieškome naujų talentų, kurie sutiktų filmuotis produktų pristatyme. Parašykite mums kontaktų formos laukelyje, kad galėtume susitarti dėl bandomojo filmavimo. Amžius nesvarbus – svarbus jūsų užsidegimas.

Pasiekite savo tikslus naudodami 

vaizdo įrašų strategiją.

Parengsime kūrybinį scenarijų ir sukursime vaido įrašą, kuris yra informatyvus, konkretus ir konvertuoja žiūrovą į pirkėją per 90 sekundžių.

_

AR JUMS PATINKA NUOLAIDOS?

Suteikiame kiekvienam, kuris iš anksto rezervuoja paslaugą interneto svetainėje.

Reprezentacinio video kūrimas AKCIJA

Reprezentacinio video kūrimas

AKCIJA

30 sek. video gamyba_foto akcija

30 sekundžių video gamyba

AKCIJA

YouTube kanalo sukūrimas

YouTube kanalo sukūrimas

AKCIJA

Svetainių kūrimas_ nuotarka iš atliktų darbų

Interneto svetainės kūrimas

AKCIJA

_

PARAŠYKITE ŽINUTĘ

Arba pažiūrėkite ką jums pasakys mergina.

Video gamyba kontaktų forma

Užpildykite kontaktų formos laukelius ir gaukite nemokamą startegijos patarimą arba superinį pasiūlymą.

_

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

Dalinamės žiniomis, kurios pritaikytos mūsų praktikoje.