FILMAVIMO STUDIJA

Čia kuriamos istorijos

Video gamyba, tai fantastinė galimybė sukurti turinį, kuris yra konkretus, informatyvus ir skatinantis žiūrovą atlikti veiksmą – paskambinti telefonu arba parašyti žinutę interneto svetainės kontaktų formos laukelyje. Tokį principą taikome visuose savo kuriamuose video ir siekiame, kad 95% žiūrovų pamatytų video iki pabaigos. Esame sukūrę per 937 vaizdo įrašus įvairioms Lietuvos bei užsienio kompanijoms ir filmavimo studija daug kartų mums tarnavo.

_

PLATUS PASIRINKIMAS

Filmavimo studija kūrybiniam verslui, kad jis augtų eksponentiškai.

Studijos nuoma

Filmavimas studijoje

Mūsų vaizdo įrašų studijoje Šiauliuose galima įrašyti vaizdą ir balsą su minimaliomis sąnaudomis. Greitas sprendimas filmuoti profesionalia įranga.

Produktų filmavimas

Produktų filmavimas

Filmuojame el. parduotuvių, importuotojų bei platintojų prekių vaizdo apžvalgas. Filmavimas gali būti atliekamas tiek mūsų studijoje, tiek kliento patalpose.

Konferencijų filmavimas

Konferencijų filmavimas

Pažiūrėkite filmuotą bei sumontuotą konferencijos vaizdo įrašą, kuriame pateikiame vaizdus iš įvairios perspektyvos filmuojant keliomis kameromis.

Interviu filmavimas

Interviu filmavimas

Profesionalus video interviu filmavimas – tai ryškus vaizdas, nepriekaištingos kokybės garsas, filmavimas įmonėje ar kitoje aplinkoje.

Renginių filmavimas

Renginių filmavimas

Organizacijos, vykdančios metinius renginius, gali pristatyti savo įmonę palankioje aplinkoje. Tai padės kitais metais pritraukti daugiau susidomėjusių dalyvių

Online kursų filmavimas

Online kursų filmavimas

Priemonė, skirta pagerinti pardavimo efektyvumą. Filmavimą galime atlikti mūsų video studijoje arba mobilią studiją įrengsime jūsų patalpose.

Mobili video studija

Mobili video studija

Jos įrengimas yra greitas, jeigu nuspręstumėte įrangą tiesiog išsinuomoti. Paslauga nekainuoja didelių pinigų, ir tai daug pigiau, nei turėti nuosavą studiją.

Aktoriaus nuoma

Aktoriaus nuoma

Jei neturite pardavėjo, kuris galėtų pristatyti jūsų kompanijos prekes skirtas jūsų el. parduotuvei, tuomet galite samdyti mūsų aktorius produktų reklamai.

_

PARAŠYKITE ŽINUTĘ

Jeigu norite daugiau žinoti apie mūsų paslaugas

Video gamyba kontaktų forma

Užpildykite kontaktų formos laukelius ir gaukite nemokamą startegijos patarimą arba gaukite superinį pasiūlymą.

_

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

Dalinamės žiniomis, kurios pritaikytos mūsų praktikoje