KONFERENCIJŲ FILMAVIMAS

Video paslaugos visoje Lietuvoje

Seminarų ir konferencijų filmavimas viena arba keliomis kameromis. Jei reikia montavimą atliekame filmavimo metu ir vaizdo įrašą atiduodame tą pačią dieną po filmavimo.

Filmavimo laikas

6 val.

FILMAVIMAS

Operatorius filmavimui

2-3

OPERATORIAI

Filmavimo paslaugos

4K + HD

KAMERA

Video montavimas

Taip

MONTAVIMAS

Bevieliai

MIKROFONAI

Vaizdo įrašo pavyzdys

Pažiūrėkite filmuotą bei sumontuotą konferencijos video, kuriame pateikiame vaizdus iš įvairios perspektyvos. Filmavimas vyko viena stacionaria kamera bei naudojat stabilizatorių  DJI RONIN S.

_

KONFERENCIJOS VIDEOGRAFIJA

Konferencijų filmavimas viena arba keliomis vaizdo kameromis.
.

Konferencijų filmavimas

Konferencijose, mokymuose, pristatymuose reikalingas geras vaizdo reportažas, kuris tinkamai perteikia renginio eigą, dalyvių pristatymus ir taip pat užfiksuoja visus svarbiausius dalykus.
Tokie svarbūs renginiai, nors ir turi scenarijų, iš anksto suderintą, kartais koreguojami dėl neplanuotų akimirkų: diskusijų, kalbų, pertraukų ir panašiai.

Patartina seminarų filmavimui minimaliai naudoti 2 kameras. Užsisakant seminaro filmavimą, taip pat svarbu numatyti mikrofonų skaičių ir akumuliatorių rezervą. Tinkamai nepasiruošus, pavyzdžiui, gali išsikrauti mikrofono akumuliatorius ir pranešėjo kalbą reikės atidėti, atsiras renginio filmavimo problema. Būtina pagalvoti ir apie mikrofonų tinkamumą renginiui. Pvz., garso įrašas, naudojant kryptinį mikrofoną, gausis neaiškus, nes dažnai seminarų metu kalbėtojas nestovi vietoje ir kalbėdamas juda.

Iš anksto sudaromas planas

Seminarų videografija turi būti iš anksto suplanuota atsižvelgiant ir į salės ypatumus bei skaidrių demonstravimo ekrano vietą. Viso seminaro metu pagrindinė kamera filmuoja bendrą planą. Čia turi matytis salės erdvė, kalbantis pranešėjas ir projektoriaus ekranas, kuriame rodomos skaidrės. Vėliau, montuojant video, vaizdų perdengimui bus galima naudoti originalias pranešėjo skaidres, parodant žiūrovui iš arčiau, kas jose pavaizduota.

Interviu filmavimas
Nechamos Lifšickaitės vokalistu konkurso filmavimas

Filmavimo technika

Konferencijos filmavimas

Kad seminaro vaizdas atrodytų dinamiškas, o žiūrovas nepavargtų žiūrėdamas ilgas scenas, reikia dažnai keisti planus. Tai galima pasiekti nufilmavus vidutinį salės planą iš skirtingų kampų arba daugybę vaizdų iš arti seminaro pertraukų metu. Tai atliekama antrąja kilnojamąja kamera.

Įvykių formatas seminaruose paprastai yra standartinis, tačiau yra ir išimčių. Blitz pokalbiai su pranešėjais ir renginio dalyviais rengiami pasibaigus konferencijai arba per kavos pertraukėles. Konferencijoms būdinga, kad pranešėjai kalbina auditoriją iš savo vietų. Dažnai šie dalykai pamirštami, todėl reikia atsižvelgti į juos filmuojant seminarą, konferenciją ir kt.
Mūsų komandoje interviu filmavimą atlieka du operatoriai, nes tik taip pasiekiama kokybiška vaizdų įvairovė. Naudojame 2 stacionarias 4K kameras ir trečią HD kamera su stabilizatoriumi Dji RONIN-S. Garso įrašymas atliekamas naudojant Sennheiser ir BOYA prisegamus mikrofonus arba kryptinį mikrofoną Sennheiser.

Kokia įranga naudojama filmavimui

Mikrofonai BOYA WM8

BOYA WM8

Sennheiser EW 100 ENG G4

Sennheiser EW 100 ENG G4

Sennheiser MKE 600

Sennheiser MKE 600

Blackmagic ATEM Mini PRO

Kompiuteris ir monitorius

„Yidoblo“ 70W LED dienos šviesos lempos

„Yidoblo“ 70W LED

Nanlite FS-150 LED

Nanlite FS-150 LED

Panasonic Lumix DC-GH5 4K

Panasonic Lumix DC-GH5

Panasonic HC-X 1000 4K

Panasonic HC-X 1000 4K

Pasiekite savo tikslus naudodami 

vaizdo įrašų strategiją.

Parengsime kūrybinį scenarijų ir sukursime vaido įrašą, kuris yra informatyvus, konkretus ir konvertuoja žiūrovą į pirkėją per 90 sekundžių.

_

AR JUMS PATINKA NUOLAIDOS?

Suteikiame kiekvienam, kuris iš anksto rezervuoja paslaugą interneto svetainėje.

Reprezentacinio video kūrimas AKCIJA

Reprezentacinio video kūrimas

AKCIJA

30 sek. video gamyba_foto akcija

30 sekundžių video gamyba

AKCIJA

YouTube kanalo sukūrimas

YouTube kanalo sukūrimas

AKCIJA

Svetainių kūrimas_ nuotarka iš atliktų darbų

Interneto svetainės kūrimas

AKCIJA

_

PARAŠYKITE ŽINUTĘ

Arba pažiūrėkite ką jums pasakys mergina.

Video gamyba kontaktų forma

Užpildykite kontaktų formos laukelius ir gaukite nemokamą startegijos patarimą arba superinį pasiūlymą.

_

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

Dalinamės žiniomis, kurios pritaikytos mūsų praktikoje.