VIDEO KŪRIMAS INTERNETO PARDUOTUVĖMS

Didesnis pagreitis interneto parduotuvėms

Net 92,6% apklaustų pirkėjų mano, kad produkto aprašymo puslapio vaizdinė dalis, turi didžiausią įtaką jo sprendimo priėmimui. Todėl kokybiškas produkto vizualizavimas naudojant video turi tiesioginės įtakos pardavimų augimui. Aktyvus video kūrimas interneto parduotuvėms ir yra atsakymas, KAIP atkreipti pirkėjo dėmesį.

Filmavimo laikas

2 dienos

TERMINAS

Operatorius filmavimui

1

OPERATORIUS

Aktorius-prezentuotojas

1

AKTORIUS

Filmavimo paslaugos

4K

KAMERA

Autorinė melodija

Autoriaus

MELODIJA

Vaizdo įrašų pavyzdžiai

Pateikiame penkių produktų video pavyzdžius. Klientų teigimu rezultatai viršijo lūkesčius. Vaizdo įrašai pritraukė maksimalų žiūrovų skaičių ir iki šios užima pirmas pozicijas YouTube paieškos rezultatuose.

_

KAS ĮTAKOJA PIRKĖJĄ?

Priimti sprendimą pirkti prekę ar ne, žmogui pakanka 90 sekundžių.

Video elektroninėms parduotuvėms
1.

Produkto vaizdas atrodo tikras, kada prekė pateikiama nuotraukose iš visų pusių. Taip tikimybė parduoti produktą interneto parduotuvėje didėja 58%.

Todėl, siekiant didinti internetinės parduotuvės pardavimus, verta skelbti tik tuos vaizdus, kurie yra originalūs ir atitinka tikrovę. T.y. produktai realiai turimi sandėlyje.

2.

Kitas svarbus argumentas, kodėl verta skirti dėmesį originalioms nuotraukoms? 25% prekių yra grąžinama, nes prekės buvo neatitinkančios pirkėjo lūkesčių. T.y. pirkėjas gauna kitokias prekes, nei jis matė produkto puslapyje.

3.

Kitas svarbus argumentas, kodėl verta skirti dėmesį originalioms nuotraukoms? 25% prekių yra grąžinama, nes prekės buvo neatitinkančios pirkėjo lūkesčių. T.y. pirkėjas gauna kitokias prekes, nei jis matė produkto puslapyje.

4.

Internetinėje parduotuvėje skelbiami vaizdo įrašai yra dar vienas svarbus elementas, dėl kurio didėja parduotuvės konversija. Nepaneigiamas to įrodymas yra tai, kad 31 proc. pirkimų atliekama iškart po vaizdo įrašų peržiūros.

Video kūrimas elektroninėms parduotuvėms

  1. Tinkamai sudėliojus tekstus ir video scenarijus galima sukurti nedidelio biudžeto filmus. Tuomet pats video kūrimas interneto parduotuvėms tampa visiškai nebrangus.
  2. Video kūrimas interneto parduotuvėms vyksta nuo 3 iki 5 darbo dienų. Viskas priklauso nuo norimos pateikti informacijos. Galima kurti vaizdo įrašą naudojant nuotraukas ir profesionalioje studijoje sukurtą audio įrašą arba gyvai žmogus pristato prekę. Pirmu atveju vaizdo įrašo kaina per pus pigesnė.
Aktorius-prezentuotojas

Ką daryti, jeigu biudžetas riboja video rodymą prie kiekvieno produkto?:

Tokiu atvėju interneto svetainei pakanka turėti vieną video, kuriame trumpai parodoma ir pasakoma kokią naudą gauna pirkėjas pirkdamas šioje elektroninėje parduotuvėje. Pakanka 90 sekundžių vaizdo įrašo, kad perteikti pirkėjui teigiamas emocijas ir paraginti jį dalintis su draugais socialiniuose tinkluose.

Toks video elektroninei parduotuvei duodą papildomų žiūrovų nukreipimą iš YouTube arba Facebook, jeigu jam tinkamai sutvarkytas Video SEO. Jeigu Facebook truputėlį riboja nuorodų skelbimą, tai YouTube priešingai. Aprašyme po vaizdo įrašu galima paskelti labai daug nuorodų į įvairius produktus esančius elektroninėje parduotuvėje. Šias nuorodas panorėjus galima keisti. Ypač jeigu siekiate skelbti akcijinius produktus.

Jeigu elektroninė parduotuvė turi kelias kalbas, tuomet tą patį vaizdo įrašą verta įgarsinti visomis kalbomis, kurios yra svetainėje. Įgarsinimas kitomis kalbomis sudaro labai nedidelią filmo biudžeto dalį. Tačiau efektas pasiekiamas kelis kartus didesnis, nes kiekvienas video yra unikalus intrumentas nukreipiantis žiūrovus į internetinę parduotuvę.

Pasiekite savo tikslus naudodami 

vaizdo įrašų strategiją.

Parengsime kūrybinį scenarijų ir sukursime vaido įrašą, kuris yra informatyvus, konkretus ir konvertuoja žiūrovą į pirkėją per 90 sekundžių.

_

AR JUMS PATINKA NUOLAIDOS?

Suteikiame kiekvienam, kuris iš anksto rezervuoja paslaugą interneto svetainėje.

Reprezentacinio video kūrimas AKCIJA

Reprezentacinio video kūrimas

AKCIJA

30 sek. video gamyba_foto akcija

30 sekundžių video gamyba

AKCIJA

YouTube kanalo sukūrimas

YouTube kanalo sukūrimas

AKCIJA

Svetainių kūrimas_ nuotarka iš atliktų darbų

Interneto svetainės kūrimas

AKCIJA

_

PARAŠYKITE ŽINUTĘ

Arba pažiūrėkite ką jums pasakys mergina.

Video gamyba kontaktų forma

Užpildykite kontaktų formos laukelius ir gaukite nemokamą startegijos patarimą arba superinį pasiūlymą.

_

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

Dalinamės žiniomis, kurios pritaikytos mūsų praktikoje.