INTERVIU FILMAVIMAS

Video paslaugos visoje Lietuvoje

Profesionalus video interviu filmavimas – tai ryškus vaizdas, nepriekaištingos kokybės garsas, filmavimas įmonėje ar kitoje aplinkoje. Paruoštą vaizdo įrašą sumontuojame per 2 dienas.

Filmavimo laikas

2-4 val.

FILMAVIMAS

Operatorius filmavimui

2

OPERATORIAI

Filmavimo paslaugos

4K + HD

KAMERA

Video montavimas

Taip

MONTAVIMAS

Bevieliai

MIKROFONAI

Vaizdo įrašo pavyzdys

Interviu filmavimui naudojama stacionari šviesa, bevielis mikrofonas ir pagal scenarijų parašomas interviu tekstas arba klausimai, į kuriuos atsakys filmavimo metu įmonės darbuotojas ar vadovas.

_

INTERVIU VIDEOGRAFIJA

Interviu filmavimas viena arba keliomis vaizdo kameromis.

Interviu filmavimas

Ne visi žmonės gali mintinai išmokti reikiamą tekstą, todėl interviu filmavimui yra naudojamas ir sufleris. Jo ekrane atvaizduojamas gyvai kalbai paruoštas tekstas, ir tokiu būdu nufilmuojama koncentruota žmogaus kalba.

Interviu filmavimas naudojant suflerį yra žymiai lengvesnis ir greitesnis nei be jo. Pasitaiko, kad žmogų, matantį prieš save kameros objektyvą, sukausto baimė, jis susijaudina ir pamiršta žodžius, kuriuos norėjo pasakyti. Tokiu atveju sufleris palengvina filmavimą, nes kameros objektyvo nesimato, o visas žmogaus dėmesys nukreiptas į teksto skaitymą ir reikiamos emocijos išreiškimą.

Iš anksto sudaromas planas

Pirmą kartą filmuojami žmonės prieš kamerą jaučiasi daug ramiau, kai juos supa įprasta darbinė aplinka, suteikianti saugumo jausmą. Jeigu filmuojamas vadovo interviu įmonės gamybinėje aplinkoje, tai yra greitas ir mažiau sąnaudų reikalaujantis būdas. Deja, dažnai gamybinėse patalpose yra daug pašalinio triukšmo, kuris gali būti garsesnis už kalbančio prieš kamerą žmogaus balsą.

Daug veiksmingesnis variantas, kai vadovo interviu nufilmuojamas ramioje aplinkoje. Fonas už kalbančio žmogaus naudojamas žalias arba mėlynas, taip vadinamas „Green Screen“, o gamybinė aplinka nufilmuojama atskirai. Vėliau, montuojant video, galima lengvai už kalbančio žmogaus nugaros pateikti norimą vaizdą ir tinkamai suderinti garsą.

Filmavimo technika

Interviu filmavimas įmonės patalpose

„AMBI solutions“ filmavimo komanda darbui naudoja profesionalią įrangą, kurią, jei reikia, galime greitai įrengti improvizuotoje studijoje įmonės patalpose. Įprastai interviu video filmavimas vyksta pagal iš anksto suderintą planą ir trunka 2-3 valandas. Kitą dieną sumontuojamas išsamus vaizdas su užsklanda, kalbančio žmogaus rekvizitais, įmonės logotipu, autorine melodija ir įvairiais vaizdų perdengimais.

Vaizdų įvairovei išgauti mūsų komandoje interviu filmavimą atlieka du operatoriai. Naudojame stacionarią 4K kamerą „Panasonic HC-X1000“ ir antrą HD kamerą „Canon EOS 70D“ su stabilizatoriumi Dji RONIN-S. Garso įrašymas atliekamas naudojant Sennheiser 100 ENG G3-B-X prisegamą mikrofoną.

„AMBI solutions“ komanda filmuoti vyksta į bet kurį Lietuvos miestą. Taip pat galime filmuoti užsienyje. Svarbu iš anksto suderinti filmavimo etapus, kokią įrangą naudosime ir paslaugos kainą.

Projektas „Vaikų gerovės ir saugumo didinimas, paslaugų šeimai,  globėjams (rūpintojams) kokybės didinimas bei prieinamumo plėtra“ – 10 interviu filmavimas įvairiose Lietuvos vietose ir video montavimas. Užsakovas: “Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba”.

Interviu filmavimas
Interviu filmavimas
Interviu filmavimas

Pasiekite savo tikslus naudodami 

vaizdo įrašų strategiją.

Parengsime kūrybinį scenarijų ir sukursime vaido įrašą, kuris yra informatyvus, konkretus ir konvertuoja žiūrovą į pirkėją per 90 sekundžių.

_

AR JUMS PATINKA NUOLAIDOS?

Suteikiame kiekvienam, kuris iš anksto rezervuoja paslaugą interneto svetainėje.

Reprezentacinio video kūrimas AKCIJA

Reprezentacinio video kūrimas

AKCIJA

30 sek. video gamyba_foto akcija

30 sekundžių video gamyba

AKCIJA

YouTube kanalo sukūrimas

YouTube kanalo sukūrimas

AKCIJA

Svetainių kūrimas_ nuotarka iš atliktų darbų

Interneto svetainės kūrimas

AKCIJA

_

PARAŠYKITE ŽINUTĘ

Arba pažiūrėkite ką jums pasakys mergina.

Video gamyba kontaktų forma

Užpildykite kontaktų formos laukelius ir gaukite nemokamą startegijos patarimą arba superinį pasiūlymą.

_

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

Dalinamės žiniomis, kurios pritaikytos mūsų praktikoje.