VIDEO GAMYBA – ĮGYVENDINTI PROJEKTAI

_

Esame sukūrę per 937 vaizdo įrašus įvairioms Lietuvos ir užsienio kompanijoms. Pažiūrėkite keletą.

Animacija

Animacinių video kūrimas

_

Animacinių video kūrimas – patrauklus informacijos perdavimo būdas. Tai trumpas pasakojimas apie produktą, paslaugą ar įmonę, naudojant pieštus vaizdus. Veikėjai gali būti ne tik žmonės bei gyvūnai, bet ir įvairūs piešti objektai. 2D ir 3D grafikos specialistai gali atgaivinti bet kokį objektą: pieštuką, namą, automobilį, medį, ir sukurti fantastišką vaizdą.
Užsisakę animaciją mūsų vaizdo įrašų studijoje, galite gauti tai, ko norėjote ir planavote.

Animacinių video kūrimas

Atradau.lt

Dalinamės “YouTube” vaizdo įrašų idėjomis, naujienomis bei praktinėmis žiniomis, padedame kurti Youtube kanalus, o filmams pritraukti maksimalų žiūrovų skaičių.

Animacinių video kūrimas

Clothes 4 Charity

Jungtinėje Karalystėje „Labdaros drabužių rinkimas“ skirtas finansuoti ne pelno organizacijoms renkant ir platinant naudotus drabužius ir namų apyvokos daiktus.

Animacinių video kūrimas

UAB “Financia”

Profesionali apskaitos įmonė, teikianti kvalifikuotas buhalterinės apskaitos, konsultacijų paslaugas pagal kiekvieno kliento individualius poreikius.

AMBIsolutions

SEO sprendimai YouTube ir video įrangos nuoma. Kuriame reprezentacinius video, animacija, judančius paveikslėlius, balsą už kadro ir muziką vaizdo įrašams.

Reprezentacinis video INDIGO PROJEKTAI

UAB “Indigo projektai”

Kompanija specializuojasi reklaminės spaudos srityje naudojant ofsetinės, skaitmeninės ir plačiaformatės spaudos mašinas. Spausdina vizitines korteles, bukletus, plakatus ir kt. produkciją.

Animacinių video kūrimas

IdeaLink

Interneto svetainių kūrimas ir rinkodaros projektai. „IdeaLink“ yra tam, kad padėtų jums koordinuoti savo projektą nuo idėjos iki galutinio produkto.

UAB “Radviliškio autoverslas”

Patikimas partneris norint įsigyti naudotą lengvąjį ar krovininį automobilį. Didelė patirtis naudotų automobilių prekybos srityje – gali pasiūlyti geriausius variantus.

UAB “Softlines”

Minkštų baldų, kampų, sofų, lovų ir kitų baldų priedų gaminimas bei eksportas į Skandinavijos šalis. Geri produkcijos vertinimai ir didėjantis gaminamų baldų poreikis yra geriausias kompanijos įvertinimas.

90 sekundžių video

90 sekundžių video

_

90 sekundžių video sukūrimas įmonei yra nuoseklus procesas, kurį sudaro keli etapai: idėjos ir scenarijaus sukūrimas, filmavimas, vaizdo įrašo montavimas ir paskelbimas YouTube ar kitoje platformoje. AMBI solutions studio profesionaliai užsiima korporatyvinių vaizdo įrašų filmavimu Lietuvoje. Idėjas paverčiame vaizdo įrašais, kurie motyvuoja darbuotojus ir pagerina įmonės įvaizdį partnerių akyse.
Užsisakę reprezentacinį video mūsų vaizdo įrašų studijoje, galite gauti tai, ko norėjote ir ilgai planavote.

Šarvuotų durų gamyba

Durų vizija

Atveriame geriausias duris – čia yra gaminamos kokybiškos durys, prieinamos pagal kainą, kiekvienam norinčiam jas įsigyti.

Ingrida Tours video

Ingrida Tours

Pamatykite naujausius kelionių maršrutus Lietuvoje! Savaitgalio kelionės po Lietuvą ir Latviją. Poilsinės kelionės autobusu.

Lestena video

UAB “Lestena”

Didmeninė prekyba šaldyta žuvimi. Lanksti verslo įmonė: žemos produktų kainos, greitas prekių ir pinigų judėjimas.

Didelių gabaritų metalo dažymas

UAB “Langstena”

UAB „Langstena“ miltelinio dažymo centras įgyvendino veiklos modernizavimą. Įrengta 8 m ilgio, 2 m aukščio ir 2 m pločio nauja polimerizacijos krosnis.

Ambilife L100

Rūpinkissavimi.lt

Baktericidinių UV šviesos prietaisų pardavėjai Lietuvoje. Kompanija prekiauja įranga, kuri 99,98% steriliziuoja aplinką be jokios žalos žmogui.

Lietuvos muitinės istorija

Lietuvos muitinė

Atkurtos Lietuvos muitinės 30-mečio minėjimas. Ta proga buvo sukurtas istorinis 30 min. filmas, kurio kūrimas truko 4 mėnesius.

Spynos be raktų

MB “Spynos be raktų”

Spynos be raktų – idealus sprendimas apsaugant namus ar biurą nuo nepageidaujamų lankytojų. Vaizdo įrašas išverstas į lietuvių kalbą.

Video kūrimas pasiūlymas

Patrauklus pasiūlymas

Video kūrimas už 372€ (video scenarijaus paruošimas, montavimas, filmavimas dronu, video SEO). Jūsų verslui tai tarsi tarsi šliuzas.

90 sekundžių video

UAB “Transmėja”

Veža krovinius nuosavu transportu ir ekspedijuoja. Patikimas ir saugus krovinių gabenimas tarptautiniais maršrutais. Kompanija išaugo iki beveik 850 darbuotojų ir 400 krovininių automobilių.

90 sekundžių video

MB “Sraigių delikatesai”

Sraigių degustavimas renginiuose įsimintina ir nepakartojama pramoga. Atvykstame į vietą su visa reikiama įranga. Pasirūpinsime indais bei įrankiais.

90 sekundžių video ROMANTIC

UAB “Magrės baldai”

Siūlo didelį standartinių minkštųjų baldų, audinių ir natūralios odos asortimentą. Iš 200 skirtingų audinių ir 400 modifikacijų sukursite Jūsų interjerui pritaikytą baldų kompoziciją.

Asistemos video gamyba

UAB “Automatikos sistemos”

Modernūs inžineriniai sprendimai elektros energijos gamybai, perdavimui bei valdymui. Specialistai atlieka žemos ir vidutinės įtampos įrenginių gamybą ir projektavimą.

90 sekundžių video SIMATIKA

UAB “Simatika”

Pramonės įrenginių automatizavimas, pastatų inžinerinės sistemos ir technologijos, eismo valdymo sistemos, elektrotechnika, telekomunikacijos, apsauginės ir gaisrinės signalizacijos.

90 sekundžių video GAMKALVĖ

UAB “Gamkalvė”

Visada kalvėje gimsta nauja įdėja, kurią greitai realizuojame ir parodome žmonėms. Jie atranda savo gaminio stilių ir nori įsigyti kalvio rankomis pagamintų dirbinių.

90 sekundžių video VANDENVALA

UAB “Vandenvala”

Parduodame ir montuojame nuotekų valymo įrenginius individualiems namams, daugiabučiams, viešbučiams, gamybinėms įmonėms, degalinėms ir kitos paskirties pastatams.

90 sekundžių video VISIJA

UAB “Visija”

Saulės vandens šildytuvai namų ūkiui ir verslui, kad netrūktų šilto vandens. Naudojant Lietuvoje pagamintus saulės vandens šildytuvus galima sutaupyti šimtus eurų per metus.

30 sekundžių video

30 sekundžių video

_

Pagrindinis 30 sekundžių video uždavinys yra suteikti žiūrovui reikiamą informaciją patraukliausiu būdu. Tai pasakojimas apie bendradarbiavimo galimybes ir perspektyvas. Tokiame vaizdo įraše sukurta atmosfera pagerina informacijos suvokimą per trumpą laiką. Pagrindinis dėmesys skiriamas medžiagos pateikimo formai, nuo kurios priklauso 100% įsisavintos informacijos kiekis.
Užsisakę trisdešimties sekundžių video mūsų vaizdo įrašų studijoje, galite gauti tai, kas žmonėms patinka žiūrėti iki pabaigos.

Trinkelių klojimas video

UAB “Minvalda”

Trinkelių klojimas, dirvos vejai paruošimas bei apželdinimas. Jau trečia dešimtmetį kompanija puošia žmonių gyvenamąją aplinką. Tvarkingai paklotos trinkelės bei sutvarkytas gerbūvis džiugina žmones.

Agurkų džemas Gurkė video

Krautuvėlė “Gurkė”

Gurmaniško maisto krautuvėlė GURKĖ. Ar kada nors esate ragavę agurkų džemo? Jeigu užsuktumėte į gurmaniško maisto krautuvėlę GURKĖ jūs būsite nustebinti.

Šlapaberžės šakotis video

UAB “Šlapaberžės konditerija”

Per dvidešimt metų kompanija gamina šakočius pagal senovinį receptą, kurį gavo iš geriausios tuo metu konditerės. Minkštas, storas ir lengvai laužomas skanėstas – Šlapaberžės šakotis.

30 sekundžių video AUTOARLITA

UAB “Autoarlita”

Autoservisas atlieka visų prekinių ženklų automobilių kompiuterinę diagnostiką bei važiuoklės patikrą: nustatomi gedimai, kurie vėliau tvarkingai pašalinami.

30 sekundžių video INSTREITA

UAB “Instreita”

Esame vokiečių įrankių gamintojo, firmos AKE įgaliotas atstovas Baltijos šalyse. Tiekiame pjovimo įrankius medienos ir baldų gamybos įmonėms. Įrankių galandimo servisas.

30 sekundžių video CRESTON

NT “Creston”

Turto pardavimas ir jo vertės pagerinimas nežiūrint į kainų pokyčius yra mūsų stiprioji pusė. Naudojant svertus nustatome namo arba buto tikrąją vertę ir surandame pirkėją mokantį didžiausią kainą rinkos sąlygomis.

30 sekundžių video NPS PROJEKTAI

UAB “NPS projektai”

Esame patyrę, atestuoti ir kūrybingi architektai projektuojantys individualius gyvenamus namus, komercinius ir administracinius pastatus, jų rekonstrukcijas, renovacijas.

Mitomo Mask video

MITOMO Masks

Pasidarykite sau SPA sekmadienį. Dabar tai padaryti yra labai paprasta. Paimkite Mitomo Mask pakuotę ir atidarykite. Išimkite kaukę ir uždėkite ją ant veido. Mitomo Mask kaukės – natūralus gamtos prisilietimas.

Kiti video

Įvairūs video

_

Video kūrimo krypčių kasdien daugėja, todėl čia pateikiame įvairiausius vaizdo įrašus. Mes sukuriame video anonsus YouTube kanalams, perteikiame žmonių istorijas interneto svetainėms, reprezentacinius ir korporatyvinius video. Ypatingą dėmesį skiriame tam, kad vaizdo įrašas būtų patrauklus savo miniatiūra, koncentruotas, prasmingai bei logiškai pateiktų informaciją.
Užsisakę video mūsų vaizdo įrašų studijoje, galite gauti tai, kas padėtų auginti bet kokio dydžio verslą.

Pas Bobutę maisto papildai

Pas Bobutę

Natūralių ir sveikų produktų internetinė parduotuvė. Tai jaunos šeimos, mėgstančios natūralius, kokybiškus, sveikesnius produktus, idėja. Siūlome Jums galimybę įsigyti kokybiškas prekes.

CombiStyle manikiūras ir pedikiūras

CombiStyle

Manikiūro ir pedikiūro paslaugos tiems, kurie nori prižiūrėti savo rankas nagus bei išlaikyti juos puikios būklės. Drąsiai eksperimentuokite ir išbandykite ką nors naujo.

Park Toun salės nuoma

Propartners

Tai ideali vieta organizuoti seminarus, mokymus, konferencijas, komandos formavimo užsiėmimus ir susitikimus, produktų ar paslaugų pristatymus bei kitus renginius.

SAULĖS ELEKTRINĖ ROKIŠKYJE

Saulės elektrinės

2021 metais kompanija EKOENERGAS sumontavo per 4,5 megavatų saulės elektrinių privatiems asmenims, verslo įmonėms ir valstybinėms įstaigoms.

Robomill sukurtas video

Industrial robotics

Vieni iš pažangiausių pasaulyje pramoninės robotikos sistemų kūrėjų. Jeigu ieškote robotinio sprendimo, keičiančio rankų darbą, susisiekite su INDUSTRIAL ROBOTICS COMPANY!

Vilnius tech sukurtas video

Vilnius tech

VILNIUS TECH Transporto inžinerijos fakultete ruošiami Transporto inžinerinės ekonomikos ir logistikos srities profesionalai. Pradėk kelionę sėkmingos karjeros link!

Elektrikas į namus video

Elektrikas į namus

Esame atestuoti elektrikai ir įvykdysime bet kokio sudėtingumo darbą, nuo elektros jungiklio sutaisymo iki visos instaliacijos pakeitimo bute, name ar kolektyviniame sode.

Saulės elektrinės įrengimas Tauragėje

Saulės elektrinė Tauragėje

Jei nori gauti AVPA paramą parašyk žinutę. Įrengiame saulės elektrinę per 1-3 dienas ir suteikiame 30 metų garantiją. Mes siekiame, kad mūsų atliktas darbas patiktų žmonėms.

Vilius Puronas

Kūryba tautai…

Istoriniame Kražių kolegijos pastate buvo atidaryta dizainerio Viliaus Purono ataskaitinė paroda “MŪSŲ MIESTAS – MŪSŲ NAMAI”. Autoriaus pasakojimas.

Reklaminis video

Marketingo mokykla

Reklaminio video kūrimas, kuris skirtas reklamos tikslais platinti Facebook ir YouTube “Marketingo mokyklos” organizuojamus online seminarus.

Statybinių blokelių klijai

PROFSTONE

Profesionalūs blokelių klijai “Profstone” sukurti tobulai. Užtenka užsukti pistoleto vožtuvą ir galite bet kuriuo metu atsitraukti nuo darbo, o vėliau jį pratęsti.

Lietuvos muitinė

Lietuvos muitinė

Trisdešimtmečio jubiliejaus proga, atkurtai Kauno teritorinei muitinei, sukurtas istorinis filmas. Tai žmonių pasakojimai kaip jie prisidėjo prie muitinės atstatymo.

Litgrid transformatoriaus iškrovimo filmavimas

AB “Litgrid”

Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatorius valdo elektros energijos srautus Lietuvoje ir palaiko stabilų visos elektros energetikos sistemos darbą.

Vairavimo mokykla Šiauliuose

UAB “Autoreidas”

Vairavimo mokykla Šiauliuose ir Radviliškyje. „Autoreidas“ vairavimo mokykloje platus kategorijų pasirinkimas. Vairavimo mokykloje siekiame išmokyti, kad vairuoumėte kaip profesionalas.

Reprazentacinio video kūrimas | Patrauka

UAB “Patrauka”

Kompanijos pagrindinė veiklos sritis yra gerbūvio ir aplinkotvarkos darbai, reljefų formavimas, tvenkinių kasyba, pakrančių ir tvenkinių valymas bei gilinimas, statybinės technikos nuoma.

Vaikų darželio reprezentacinis video - Mažieji šnekoriai

VŠĮ “Mažieji šnekoriai”

Vienas pirmųjų privačių vaikų darželių Šiauliuose nuo 2012 m. Augame, tobulėjame, mokomės ir mokome savo ugdytinius, kad galėtumėm patenkinti vaikučių ir jų tėvelių besikeičiančius poreikius.

Reprezentacinis video NORDOILAS

UAB “Nordoilas”

Didmeninė ir mažmeninė prekyba alyva ir tepalais, hidraulika bei pneumatika. Kompanija yra NESTE, MPM OIL ir North Sea Lubricants alyvos ir tepalų atstovas Panevėžio ir Šiaulių regionuose.

Reprezentacinis video BALDINGAS

UAB “Baldingas”

Kompanija gamina įvairius baldus iš natūralaus medžio masyvo. Baldai pagaminti iš ąžuolo, uosio bei beržo medienos maksimaliai išsaugo energetiką ir garantuoja neįtikėtiną tvirtumą bei patikimumą.

Reprezentacinis video AUTOSTARTERIAI

UAB “Autostarteriai”

Geras auto servisas pačiame centre Šiauliuose, teikia visapusišką pagalbą, kai automobilis tampa kaprizingas ar tiesiog pavargsta. Čia patogu automobilį remontui rezervuoti internetu.

Reprezentacinis video KONTIVIS IR PARTNERIAI

UAB “Kontivis plius partneriai”

Natūralios medienos langų ir durų gamyba šviesiems ir šiltiems namams. Konsultuojame, projektuojame, sumontuojame, atliekame garantinį aptarnavimą.

Reprezentacinis video VILNEDA

UAB “Vilneda”

Teikiame autobusų ir mikroautobusų nuomos paslaugas vietiniams ir tarptautiniams nereguliariems užsakomiesiems maršrutams. Vilneda – suteikiame jaukius namus kiekvienoje kelionėje.

Reprezentacinis video SPOON

SPOON.lt

Originalaus dizaino, stilingi bei puošnūs šaukšteliai vestuvėms, krikštynoms, jubiliejams bei kitoms progoms su išskirtiniu tekstu, yra geriausia padėka bei nuoširdumo kupina dovana tiems, kuriuos mylite.

Socialinis video ZARASŲ GLOBOS NAMAI

Zarasų socialiniai globos namai

Zarasų socialinės globos namai moderni, šiuolaikiška socialinių paslaugų įstaiga teikianti kokybiškų bei kompleksiškų paslaugų įvairovę, sudaranti žmogaus orumą nežeminančias sąlygas.

Socialinis video RADVILIŠKIO VSB

Radviliškio VSB

Aukštos kompetencijos, kryptingai ir efektingai dirbanti, moderni įstaiga, besiorientuojanti į rajono gyventojų sveikatos stiprinimo ir saugojimo poreikius, siekianti padėti gyventojui tausoti savo sveikatą.

Pakeliami biuro stalai miniatiūra

MB “Prabangus biuras”

Prekiauja mažai naudotais švediškais stalais ir kėdėmis, kuriuos Jūs įsigyjate ženkliai pigiau, nei pirktumėte naujus. Išskirtinė švediška bei suomiška kokybė Jums beveik padovanojama.

Jachtos nuoma

Jachtos nuoma

Esame įsitikinę, kad laivo nuoma ant vandens paliks didelį įspūdį visiems šventės dalyviams. Rekomenduojame didžiausią jachtą Pabaltyje LEOPARD 24, kuri geriausiai tinka jūsų renginių poreikiams.

Aukštelkės socialiniai globos namai

Aukštelkės socialinės globos namai

Grupinio gyvenimo namai – lengvesnis žingsnis neįgaliesiems integruotis visuomenėje. Kelmėje atidarytuose grupinio gyvenimo namuose gyvena žmonės…dvidešimt neįgaliųjų.

Jago vairavimo mokykla

JAGO vairavimo mokykla

Šiauliuose, Radviliškyje, Joniškyje esame žinomi kaip Irmanto Jagmino vairavimo mokykla. Dabar JAGO yra atsinaujinusi vairavimo mokykla, kurioje gera savijauta, mokymo kokybė ir puikūs egzaminų rezultatai.

_

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

Dalinamės žiniomis, kurios pritaikytos mūsų praktikoje.