Interneto svetainių kūrimas – pasiūlymas

Interneto svetainių kūrimas

S

Kylant SEO kartelei interneto svetainių kūrimas tampa itin reikšmingas , o tinklalapių kūrėjai nebeišsiverčia be video.

Įprastai per 60% žmonių interneto svetaines palieka tyliai – nepalikdami atgalinio ryšio. Dėl to kompanijos praranda pinigus nepamąstydamos, kad mažai kas domisi svetainės Google Analytics pateikiama informacija. Nors interneto svetainių tekstinis turinys išlieka svarbus, tačiau jį palengva keičia video turinys, nes vaizdo įraše matomas gyvai kalbantis žmogus.

Sukūrėme unikalų prezentacijos metodą.

AMBI solutions rinkodaros specialistai per trejus eksperimentavimo metus pastebėjo, kad paieškos sistemų robotai kiek kitaip pateikia virusinius video Google ir YouTube paieškos rezultatuose.

Jeigu abejojate skaitykite toliau.

Verslas kai ką praleido

Internete atlikus žmonių elgsenos tyrimą, pastebėta, kad 90% žmonių renkasi video, nes jiems patinka, kad žiūrint galima girdėti ir nebereikia skaityti. Pritaikant video formatą, informacijos pateikimas tinklalapyje įgauna naują pagreitį.

Jeigu paskelbiamas vaizdo įrašas šalia užklausos laukelio, kiekviename svetainės puslapyje, tuomet žymiai padidėja konversijų rodiklis. Patrauklus video svetainės lankytojui sukuria pasitikėjimo jausmą. Tokiame vaizdo įraše yra pasakojama apie tai, kokią naudą gauna žmogus, įsigydamas prekę ar paslaugą, taip pat jam pasiūloma tik palikti žinutę kontaktų laukelyje arba paskambinti telefonu. Žmonėms patinka gauti individualų pasiūlymą ir jiems tai skamba daug patraukliau, nei siūlymas pirkti tuoj pat.

Auditorijos-išlaikymas-Gurkė-EN

Mūsų studijoje sukurtus video, skirtus kontaktų formai, 95% žmonių tikrai žiūri iki pabaigos. Pateikiame internetines parduotuvės GURKĖ video pavyzdį. Vaizdo įraše auditorijos išlaikymas maksimalus. Žmonės sužino visą reikiamą informaciją apie produktą, jo atsiradimo istoriją ir jie lengvai skatinami parašyti žinutę, paskambinti telefonu arba paspausti nuorodą.

Video šalia užklausos laukelio veiksmingas tuomet, jeigu teisingai parašomas scenarijus. Kitaip išlaikyti smalsų žiūrovą iki video pabaigos išties yra įššūkis. Teko matyti daug įvairių vaizdo įrašų, kurie iš pirmo žvilgsnio profesionaliai sukurti, tačiau pasižiūrėjus YouTube analitiką pamatai liūdną vaizdą. Vidutiniškai 25 – 30% žmonių video žiūri iki pabaigos, o kita dalis jį tiesiog palieka.

Kviečiame bendradarbiauti interneto svetainių kūrėjus

Jei atvirai, mes ieškome partnerių, kuriems suteiktume sparnus. Dirbdami išvien tikrai nuveiktume daug daugiau nei kiti. Jūs kurtumėte interneto svetaines, o mes video.

Interneto-svetainių-kūrimas-naudojant-video-foto

Tikime, kad dauguma interneto svetainių kūrėjų kreipiasi pas video gamintojus, tačiau ne visi video kūrėjai gali duoti:

  • Žemą video gamybos kainą
  • Greitą gamybos procesą
  • Video SEO paslaugas

Jums siūlome visus paminėtus dalykus + sumokėsime už rekomenduotą klientą, kuris užsisakys video gamybą.

90 sekundžių trukmės video, tinkamą naudoti šalia užklausos laukelio, įprastai sukuriame per 3 dienas. Per šį laiką parašomas scenarijus, randamas aktorius, filmuojama, montuojama medžiaga, parenkama ir perkama autorinė melodijos licenzija bei paskelbiamas video YouTube kanale.

Taip pat pasirūpiname, kad per pirmą savaitę po vaizdo įrašo paskelbimo, jį pamatytų per 1000 žmonių.

Mūsų patirtis ir galimybės

Per pastaruosius penkerius metus sukūrėme per 580 reprezentacinių video įvairiomis kalbomis. Turime nuosavą reikiamą įrangą filmavimui bei video studiją. Taip pat lengvai galime įrengti video studiją bet kuriame objekte tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

Jeigu reikia aktoriaus gyvai kalbančio kompanijos biuro interjere – jis nebūtinai ten turi būti, nes jis filmuojamas studijoje, žaliame fone, o vėliau perkeliamas ant norimo vaizdo.

Paklausykite kaip skamba balsai skirtingomis kalbomis

Lietuvių kalba

Norvegų kalba

Rusų kalba

Anglų kalba

Suomių kalba

Vokiečių kalba

Interneto svetainių kūrimas naudojant vaizdo įrašus privalumai:

  • daugiau lankytojų
  • daugiau reklamos
  • didesnis socialinis poveikis
  • padidina reklamos poveikį 46 procentais
  • padidina prekinio ženklo stiprumą 139 procentais

Jei jūsų įmonės veikla – interneto svetainių kūrimas, o jūs nenaudojate vaizdo įrašų, pradėkite dabar. Investuokite daugiau dėmesio į video galimybes, kad interneto svetainių kūrimas įgautų efektyvų pagreitį. Garantuojame, kad tokia sinergija užlaiko svetainės lankytoją ilgiau tinklalapyje ir tai duoda daugiau naudos.

Šiandien vaizdo įrašas yra gyvybiškai svarbus bet kurios SEO kampanijos komponentas. Ypač vaizdo įrašas didina pardavimų konversiją el. parduotuvėje. Perskaitykite naują straipsnį apie tai ir pažiūrėkite video.

Per pastaruosius dvejus metus kardinaliai pasikeitė tai, kaip optimizuojamos interneto svetainės paieškos sistemoms. Video tapo neatsiejamas tinklalapio turinio elementas. Todėl svetainių gamintojai nebeišsiverčia be video, o efektyvi sinergija su video kūrėjais, kurie turi pakankamai patirties yra tinkamas sprendimas.

Kviečiame jus dinamiškam proveržiui kuriant interneto svetaines

_

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

Dalinamės žiniomis, kurios pritaikytos mūsų praktikoje.

Comments are disabled.