Reprezentacinių video gamyba – į ką svarbu atkreipti dėmesį

Reprezentacinio video gamyba

Reprezentacinių video gamyba, tai patikrinta praktikoje ir be galo veiksminga strategija, kuri per 90 sekundžių be jokių papildomų pastangų atkreipia žmogaus dėmesį pamatyti kompaniją iš arčiau.

Iki 2019 metų internete vaizdo įrašų peržiūrų kiekis augo 64 procentais. Faktai rodo, kad kiekvienas iš vartotojų trokšta vis daugiau ir daugiau vaizdo įrašų. Aktyvėja transliacijos realiu laiku, nes žmonės nori gauti informaciją čia ir dabar.

Akivaizdu – korporatyvinių filmų kūrimas auga eksponentiškai. Dabar tikrai verta optimizuoti savo turinį per 90 sekundžių vaizdo įrašą, jeigu norite pasiekti pasaulinę auditoriją. Informacija būtina dalintis net naudojant gestų kalbą. Kurdami filmus, pritaikius gestų kalbą pritrauksite klientus, kurie šiuo metu yra ignoruojami.

Prognozės pasitvirtino 100% ir dabar sakome ko tikėtis 2021 metais

2019 metai išskirtinai keitė požiūrį į reklamą internete. Jeigu anksčiau Google adwords buvo panacėja ir buvo galima tikėti, kad pritrauksite klientus iš pirmo Google puslapio, tai šiandien viskas pasikeitė, o ir Google AdWords tapo per brangi sklaidos priemonė.

Video kūrimas ir skelbimas YouTube kanaluose yra naujas žingsnis. Dabar yra siekiama kurti savo firminį video turinį bei užtikrinti kuo didesnį auditorijos pasiekiamumą. Visos kompanijoms, kurios eina šiuo keliu iki 2021 metų, sukuria ne šiaip ištikimų žiūrovų srautą, bet pritraukia žmones, kuriems įdomūs kompanijos produktai ar paslaugos. Tokie žmonės dažnai tampa ir informacijos skleidėjais bei produkto rekomenduotojais.

Apie video svarbą

Renkantis video kūrėją verta atkreipti dėmesį

Kiekvieną kartą, kalbantis su nauju video paslaugų užsakovu, mums užduodamas klausimas: kokia nauda turėti video ir kaip tai galima pamatuoti?

Mūsų pokalbis prasideda nuo video statistikos peržiūros. Šiandiena YouTube labai tobulėja ir pateikia vis daugiau instrumentų, kuriais galima matuoti video naudą. Ekrane pateikiame keletos mūsų kurtų video statistiką, kur aiškai parodomas video žiūrėjimo laikas ir auditorijos išlaikymas. Tai yra kiek žiūrovų video žiūrėjo iki pabaigos.

Jeigu video auditorijos išlaikymo vidurkis yra aukštesnis nei 75% tuomet vaizdo įrašo efektyvumas labai aukštas. Šiandiena mes savo klientams siekiame 89% tikslinių žiūrovų ribos.

Labai svarbu, kad vaizdo įrašas išlaikytų žiūrovo dėmesį kuo ilgiau, o tobula, jeigu iki video pabaigos. Jeigu įmamoma kiekvieno vaizdo įrašo pabaigoje žiūrovas turi būti skatinimas atlikti kokį tai veiksmą: parašyti laišką arba užpildyti užklausos formą, paspausti klavišą ar nuorodą, pažiūrėti kitą vaizdo įrašą ir panašiai.

YouTube tikslas išlaikyti auditoriją kuo ilgiau platformoje ir jeigu jūs tai padarote, tuomet gaunate maksimalų apdovanojimą. Jūsų video rodomas paieškos rezultatuose aukščiausioje vietoje YouTube + video patenka į Google pirmą puslapį.

Video-analitika

Rekomendacija tiems, kas nori turėti savo kompanijos video. Prieš kalbantis su vaizdo įrašo kūrėju paprašykite pateikti jo kurtų video analitiką. Tuomet bus aišku kokį produktą jūs gausite, nes priešingu atveju pirksite katę maiše.

Ir kitas svarbus dalykas – išklausykite klientų atsiliepimus. Tai gali būti video formatu pateikta rekomendacija arba prašykite video kūrėjo kontaktų įmonių, kurios buvo užsakiusios paslaugas pas video kūrėją.

Daugiau YouTube statistikos apie interneto svetaines

  • Vienas žiūrovas iš 4 praranda susidomėjimą įmone, jei ji neturi vaizdo įrašo,
  • 4 žiūrovai iš 5 domisi produktu ar paslauga, jei mato vaizdo įrašą,
  • 60 procentų žmonių nori žiūrėti įmonės naujienas, jei yra vaizdo įrašas,
  • Daugiau nei pusė „YouTube“ peržiūrų vyksta mobiliuose įrenginiuose.

Jei jūsų įmonė nenaudoja internete 90 sekundžių vaizdo įrašų, tiesiog pradėkite dabar. Pasirinkus filmo žanrą, jūs lengvai parodysite žmonėms tai, kas aktualu ir populiaru šiandien. 90 sekundžių reprezentacinis vaizdas yra įtraukiantis bei skatinantis veiksmui – skambinti, rašyti arba pirkti.

Google paieškos rezultatuose video pirmame puslapyje

SEO specialistai net neįtaria, kad video pakelia bet kurios svetainės puslapį į Google aukštumas. Tam yra paaiškinimas – tik teisingai pritaikius Video SEO tai yra įmanoma (paspaudę nuorodą pereisite į kitą puslapį, kur pamatysite kaip tai padaryti).

Ko gero niekas neprieštaraus, kad patekti į Google pirmą puslapį nemokamai yra bet kurio verslininko svajonė. Mums jau sunkoka suskaičiuoti iš 580 sukurtų vaizdo įrašų kiek video yra TOP-uose. Eksperimentui sukurtas video Google viršūnėje laikosi nuo 2013 metų ir niekas negali jo aplenkti. Jei įdomu, parašykite Google paieškos langelyje raktinį žodį „Langų montavimas“ ir pamatysite patys.

Kalbant apie korporatyvinių filmų kūrimą verta žinoti, kad video gali pritraukti žiūrovus į kompanijos interneto svetainę iš YouTube ir Google. Todėl kuriant video filmo kūrėjai tai turi garantuoti, kitaip video neturi prasmės ir neduos jokio rezultato.

Jeigu galvojate, kad kompanijos video reklamavimas naudojant Google Adwords duos naudos – jūs klystate.

Tam yra paaiškinimas. Reklamuojant video jį mato daug žmonių ir kai kurie paspaudžia pamatyti. Taip, peržiūrų sulauks video daug, tačiau tai bus daugumoje netiksliniai žiūrovai. Tiesa yra ta, kad 15% žmonių palieka video jau po 7-10 sekundžių, o kantresni palieka video po 20 sekundžių.

Suprakite teisingai, kompanijai reikia organinių peržiūrų. Tokių žiūrovų, kurie savarankiškai ieško informacijos ir nori kompanijos produkto. Galima trumpai pasakyti, kad daugumai nepatinka per prievartą brukama prekė.

Google ir YouTube algoritmai vertina ar kompanijos video patiko žmonėms, kuriems buvo parodyta. Jeigu jūsų video auditorijos išlaikymas nusirita žemiau 49%, galima teigti, kad video efektyvumas tik 15%.

Tiems, kas skaito šias eilutes, dabar turėtų būti aiškiau apie korporatyvinio filmo kūrimo vertę. Rekomenduojame pamatyti UAB „Milvaras“ video, kuris taip pat yra matomas Google pirmame puslapyje ir tai galima padaryti bet kuriam video.

_

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

Dalinamės žiniomis, kurios pritaikytos mūsų praktikoje.

Comments are disabled.