Kur skaniai pavalgyti?

Kur skaniai pavalgyti

Lietuvoje šiuo metu veikia per 9 tūkstančius maitinimo veiklą vykdančių įmonių.

Skaičiai išties įspūdingi. Jei žmogus sumanytų aplankyti visas maitinimo įstaigas, tam prireiktų beveik 25 metų.
Į svečią šalį atvykę žmonės dažnai klausia: “Kur skaniai pavalgyti?”, nes nori paragauti skaniausių lankomo krašto patiekalų, atskleidžiančių jo savitumą. Keliautojui taip pat svarbu taupyti laiką, todėl, planuodamas kelionę ar jau būdamas išvykęs, neretai jis informacijos apie vietas, kur galima pavalgyti, ieško internete.

Ką galima pamatyti YouTube

Lietuviškame Youtube įvairių restoranų bei kavinių meniu filmus tikriausiai galima suskaičiuoti ant dviejų rankų pirštų. Natūralu, kad dažniausias paieškos pagalbininkas yra Google. Statistikos duomenys rodo, kad 95% žmonių informaciją renkasi tik pirmame Google puslapyje. Įdomu ir tai, kad 8 žmonės iš 10 pirmiausia renkasi žiūrėti video, o tik po to spaudžia tekstines nuorodas.

Kur skaniai pavalgyti?

Akivaizdu, kad restoranų, kavinių ar barų savininkai, įkeldami filmukus į savo įmonės interneto puslapius, suteiktų informaciją jų ieškantiems potencialiems klientams. Žmones domina viskas, kas nauja, nes jiems patinka žiūrint girdėti. Naudinga aktyviai pailsėjusiam ir išalkusiam žmogui parodyti skanų maistą, ypač tai, ką jūsų restorano ar kavinės virtuvės šefas gamina išskirtinio. Taip atsakysite į klausimą: „Kur skaniai pavalgyti?“.

Medžiotojų užeiga

Reikia tinkamai pasiruošti, kad sukurtumėte savo maitinimo įstaigos vaizdo įrašą. Norint filmuoti meniu, reikia apgalvoti, koks patiekalas bus ruošiamas, ar šį patiekalą bus galima užsakyti darbo ar poilsio dieną užėjusiam restorano ar kavinės lankytojui. Labai apmaudu, jeigu žmogus pasirenka video rodomą skanų patiekalą, bet ateina į restoraną ir negauna to, ko tikėjosi.

Pateikiame keletą restorano video meniu pavyzdžių

Vaizdo įrašas supažindina su restorano interjeru , aplinka, kurioje bus pateiktas maistas. Būsimasis lankytojas iš anksto pamato siūlomų patiekalų dydį, spalvas, patiekimą, bet ir gali įsivaizduoti, kaip mėgausis jūsų gaminamu maistu.

Restoranas arka meniu

Tikėtina, kad kiekvieno restorano ar kavinės savininkas arba virtuvės šefas, kurdamas meniu, pasitelkia vaizduotę, nuoširdžiai stengiasi siekdamas patenkinti savo klientų poreikius:

Perteikiant visą restorano virtuvės virtuozų trūsą YouTube platformoje, Facebook ar interneto svetainėje, galima tikėtis pritraukti žymiai daugiau lankytojų, norinčių skaniai pavalgyti. Jie atvyktų tiesiog iš smalsumo įsitikinti, ar išties skanūs patiekalai, matyti įdomiuose video.

Sodyba Girelė meniu

Patarimas kuriantiems video savo restoranui

Vaizdo įrašas naudojamas reklamuojant savo restoraną, nes žmonės mėgsta žiūrėti video ir dalintis jais internete. Todėl vaizdo įrašų įtraukimas į savo restorano rinkodaros planą gali būti labai naudingas sprendimas.

Štai keletas strategijų, kurios gali padėti jums padėti taikant vaizdo įrašų rinkodarą jūsų restorane. Pirmiausia, jūsų vaizdo įrašas turi būti trumpas. Nereikia kurti 5 minučių pasakojimo ir rodyti viską. Tiesą sakant, žmonių dėmesys vaizdo įrašui yra labai trumpas ir taip pat skiriasi įvairiose platformose. „Facebook“ iki 1 minutės, „Instagram“ 30 sekundžių, „Twitter“ 45 sekundės „YouTube“ 90 sekundžių.

Verta kurti turinį ir naudoti jį keliose vietose. Todėl rekomendacija būtų tokia, kad visi jūsų vaizdo įrašai būtų iki minutės. Jeigu manote, kad 1 minutė per mažas laiko tarpas ir jums reikia daugiau, tada tiesiog sukurkite 2 ar daugiau skirtingų vaizdo įrašų ir įkelkite juos skirtingose svetainės vietose.

Jei tikitės naujų klientų, parodykite ką gaminate geriausio

_

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

Dalinamės žiniomis, kurios pritaikytos mūsų praktikoje.

Comments are disabled.