REPREZENTACINIŲ FILMŲ KŪRIMAS GESTŲ KALBA

Neišnaudotos rinkos galimybės

Dauguma verslininkų tikriausiai net neįtaria, kad reprezentacinių filmų kūrimas, panaudojant gestų kalbą, yra neišnaudota verslo plėtros galimybė. Įmanoma pasiekti per 32000 žmonių bendraujant jiems suprantama gestų kalba. Dabar reprezentacinių filmų kūrimas gestų kalba įmanomas per dvi dienas.

Filmavimo laikas

5 dienos

TERMINAS

Operatorius filmavimui

1

OPERATORIUS

Filmavimo paslaugos

4K

KAMERA

SEO optimizavimas

Taip

VIDEOSEO

1

VERTĖJAS

Video gestų kalba pavyzdys

Pateikiame mūsų įmonės sukurtą video, kuriame panaudota gestų kalba, pavyzdį. Statistikos duomenys parodo, kokį srautą tikslinių žiūrovų jis pritraukė. Video sukurtas 2016 metais ir iki šiol užima pirmąsias pozicijas YouTube paieškos rezultatuose.

_

PAČIAME PRIVALUMŲ CENTRE

Žmonės, kuriuos pamiršo verslas Lietuvoje.

Vodeo SEO paslaugos

Lietuvoje gyvena per 7000 kurčiųjų, bendraujančių gestų kalba, per 25000 turinčių klausos negalią, gebančių kalbėti, tačiau dėl ligų ir kitų priežasčių kalba gestais).

Tai 32 000 vartotojų, kurie taip pat perka produktus bei paslaugas. Jie nori ne tik apie viską sužinoti skaitydami, bet gauti informaciją gestų kalba. Tai galimi jūsų klientai, jeigu kalbėsite gestų kalba.

Reprezentacinių filmų gestų kalba, galima sakyti, nėra visai. Toks deficitas atveria galimybes greičiau suteikti informaciją apie jūsų verslą, jeigu sukursite tokius video. Tai atsispindės Google paieškos rezultatuose. Įmonių reprezentaciniai filmai gestų kalba taip pat prisideda prie paramos žmonėms, turintiems klausos sutrikimą, integruojantis į visuomenę.

Emocijos išreikštos kūno kalba produktą parduoda greičiau

Šiandien jokia kompiuterinė programa negali pakeisti žmonių – vertėjų, kurie įtaigiau perteikia informaciją. Vertimas gestų kalba tiesiogiai priklauso ne tik nuo rankų konfigūracijos, bet ir nuo jų judesio, padėties, veido išraiškos, lūpų judesių ir kitų artikuliacijos ženklų.

Žinoma, galima pasakyti, kad vietoje gestų kalbos video įmanoma naudoti subtitrus. Taip, tai vienas iš sprendimų, tačiau, jeigu kalbame apie pardavimus, tuomet svarbu perteikti ir emocijas. Subtitrai neperteikia emocijų, o gestų kalbos vertėjas tai daro savo kūno kalba, veido išraiška ir rankų judesiais.

Reprezentacinių video gestų kalba Lietuvoje, galima teigti, nėra visai. Jeigu yra kuriamas kompanijos video, tai kodėl nesukūrus 2 vaizdo įrašus, vienas kurių yra “įgarsintas” gestų kalba. Video įgarsinimas gestų kalba kainuoja apie 60-90 eurų. Tai nėra brangu ir jame gali būti kiti raktiniai žodžiai.

Pasiekite savo tikslus naudodami 

vaizdo įrašų strategiją.

Parengsime kūrybinį scenarijų ir sukursime vaido įrašą, kuris yra informatyvus, konkretus ir konvertuoja žiūrovą į pirkėją per 90 sekundžių.

_

AR JUMS PATINKA NUOLAIDOS?

Suteikiame kiekvienam, kuris iš anksto rezervuoja paslaugą interneto svetainėje.

Reprezentacinio video kūrimas AKCIJA

Reprezentacinio video kūrimas

AKCIJA

30 sek. video gamyba_foto akcija

30 sekundžių video gamyba

AKCIJA

YouTube kanalo sukūrimas

YouTube kanalo sukūrimas

AKCIJA

Svetainių kūrimas_ nuotarka iš atliktų darbų

Interneto svetainės kūrimas

AKCIJA

_

PARAŠYKITE ŽINUTĘ

Arba pažiūrėkite ką jums pasakys mergina.

Video gamyba kontaktų forma

Užpildykite kontaktų formos laukelius ir gaukite nemokamą startegijos patarimą arba superinį pasiūlymą.

_

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

Dalinamės žiniomis, kurios pritaikytos mūsų praktikoje.